zescrolluj w dół i przeczytaj więcej o nas

JESTEŚMY KREATYWNYM ZESPOŁEM PROJEKTANTÓW WNĘTRZ

O NAS

IN to autorskie studio specjalizujące się w projektowaniu wnętrz.

Cenimy prostotę i minimalizm oraz kreatywne, niestandardowe rozwiązania. Inspirują nas ludzie z pasją, miejsca z historią, piękne przedmioty. W naszych projektach staramy się maksymalnie wykorzystać możliwości przestrzenne wnętrza, zachować równowagę między formą a funkcją tak aby w rezultacie uzyskać niepowtarzalną, estetyczną i komfortową przestrzeń. Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Naszym celem jest tworzenie nietuzinkowych wnętrz, które będą spełnieniem marzeń i oczekiwań naszych Klientów. Ogromną satysfakcją jest dla nas możliwość dzielenia się nasza pracą z innymi. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Założycielem firmy oraz głównym projektantem jest mgr sztuki Paulina Kuśmierska-Zielińska absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz studentka Accademia di Belle Arti we Florencji.

Podstawowym obszarem działań firmy jest projektowanie wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej. Projektujemy zarówno domy, apartamenty, mieszkania, kawiarnie, sklepy, salony kosmetyczne jak również pojedyncze pomieszczenia, meble i przedmioty użytkowe. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Oferujemy projekty wnętrz dostępne w formie trzech pakietów: koncepcyjny, standard, premium oraz możliwość zamówienia i realizacji projektu ''na odległość” za pośrednictwem internetu.

9

lat doświadczenia

64

skończnych projektów

2437

m2
zrealizowanych inwestycji

CO ROBIMY?

PROJEKTY WNĘTRZ PRYWATNYCH
- domy
- apartamenty
- mieszkania
- pojedyncze pomieszczenia

PROJEKTY WNĘTRZ UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
- sklepy, butiki, salony, stoiska targowe
- kawiarnie, bary, restauracje
- salony kosmetyczne, fryzjerskie
- hotele, domy weselne, sale bankietowe
- biura, kancelarie, siedziby firm

Projektujemy również meble i przedmioty użytkowe, przeprowadzamy szybkie metamorfozy wnętrz. Wykonujemy projekty elewacji i elementów małej architektury. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ